Výtvarná soutěž Radost v Opavě

V pondělí 25. března proběhla v Obchodním centru Breda v Opavě vernisáž výtvarných prací žáků školních družin a školních klubů. Vyhlašovatelem a organizátorem je již tradičně ŠD při ZŠ T. G. Masaryka. Letošní téma „Radost v Opavě“ patřilo výročí 800 let založení města. Do soutěže se přihlásilo celkem 12 školních družin a klubů z Opavy a okolí. Naše školní družina získala 1. místo a také čestné uznání za kolektivní práce v prostorových objektech. Krásné 3. místo pak patřilo žákyni 3. A třídy Amálce Kaštovské. Výstavu je možno zhlédnout do 15. dubna.

Mgr. Jana Tancíková


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Na Zahradní slavnosti se bavili malí i velcí
Tradiční Zahradní slavnost je opět za námi. Zahrada na Mírové ulici zase po roce ožila velkou společenskou událostí. P.. více
Zveme Vás na Zahradní slavnost
ZŠ T. G. Masaryka zve žáky i jejich rodiče na tradiční Zahradní slavnost. Ta se bude konat v úterý 4. června na zahrad.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den