Odměnili jsme aktivní žáky

Jako každé pololetí i to letošní se neslo ve znamení odměn žákům, kteří naši školu reprezentovali ve sportovních, znalostních či uměleckých soutěžích nebo věnovali svůj volný čas organizaci nejrůznějších školních akcí. Na prvním stupni se slavnostní předávání uskutečnilo ve středu 31. ledna, na vyšším stupni pak o den později. Celkově bylo uděleno 232 pochval třídního učitele a 59 pochval ředitele školy.

Přejeme našim žákům i v dalším pololetí hodně štěstí a úspěchů v soutěžích a děkujeme jim za jejich snahu a vynaložené úsilí.

Mgr. Petra Moravcová

Předškoličky plné zábavy, her a učení
Milí rodiče a děti. Rádi bychom Vás pozvali na naše speciální předškolní lekce, které jsou plné zábavy, her a učení.. více
Ředitelské volno 29. 9. 2023