Odměnili jsme aktivní žáky

Jako každé pololetí i to letošní se neslo ve znamení odměn žákům, kteří naši školu reprezentovali ve sportovních, znalostních či uměleckých soutěžích nebo věnovali svůj volný čas organizaci nejrůznějších školních akcí. Na prvním stupni se slavnostní předávání uskutečnilo ve středu 31. ledna, na vyšším stupni pak o den později. Celkově bylo uděleno 232 pochval třídního učitele a 59 pochval ředitele školy.

Přejeme našim žákům i v dalším pololetí hodně štěstí a úspěchů v soutěžích a děkujeme jim za jejich snahu a vynaložené úsilí.

Mgr. Petra Moravcová


Podobné aktuality

Výsledky voleb do školské rady 2024/2025
VOLBY-SK.-RADA-2024-1Stáhnout
Zveme Vás na Zahradní slavnost
ZŠ T. G. Masaryka zve žáky i jejich rodiče na tradiční Zahradní slavnost. Ta se bude konat v úterý 4. června na zahrad.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den