Rubrika: Organizace školního roku

• 1. stupeň odměňoval

Dnes se na 1. stupni rozdávaly odměny za úspěchy ve sportovních a vědomostních soutěžích. Děti přijaly z rukou pana ředitele drobnou sladkost a poděkování za skvělou reprezentaci školy. Mgr. Eva Staňková

• Informace pro rodiče budoucích prvňáčků ve školním roce 2024/2025
  • Výsledky voleb do školské rady 2024/2025
  • Zveme Vás na Zahradní slavnost

ZŠ T. G. Masaryka zve žáky i jejich rodiče na tradiční Zahradní slavnost. Ta se bude konat v úterý 4. června na zahradě na Mírové ulici od 15 do 15 hodin.

• Změna termínu třídních schůzek rodičů budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, upozorňujeme na změnu třídních schůzek pro rodiče budoucích prvňáčků! Třídní schůzka pro rodiče proběhne ve středu 5. 6. 2024 v 16:00 h.

• Vyhlášení voleb do školské rady

ZŠ T. G. Masaryka Opava vyhlašuje volby do školské rady. Ty proběhnou v době od 31. května do 7. června 2024. Více naleznete v přiložených dokumentech níže.

• Škola v přírodě

Žáci 3. A zažili týden plný turistiky, her, zábavy a smíchu v malebném prostředí Jeseníku.

• Turistický kurz

Ve dnech 22. až 26. dubna se žáci 6. A, 6. B a 6. C zúčastnili sportovně-turistického kurzu.

• Hrátky ve škole na školu

Základní škola T. G. Masaryka Opava zve své budoucí prvňáčky, tedy děti zapsané k výuce do 1. třídy naší školy ve školním roce 2024/2025, na Hrátky ve škole na školu.

• Den Země

V neděli 21. dubna se naše škola zapojila do akce pořádané městem Opava – do Dne Země. Opět jsme nabízeli dobrůtky, děti i dospělí si mohli vyzkoušet znalosti z bylin, plnili úkoly a hledali poklady, malovali jsme na tváře a také vyráběli pomoci laserové gravírky klíčenky. Jaroslava Gabrielová