Rubrika: Organizace školního roku

 • Vyhlášení voleb do školské rady

  ZŠ T. G. Masaryka Opava vyhlašuje volby do školské rady. Ty proběhnou v době od 31. května do 7. června 2024. Více naleznete v přiložených dokumentech níže.

 • Škola v přírodě

  Žáci 3. A zažili týden plný turistiky, her, zábavy a smíchu v malebném prostředí Jeseníku.

 • Turistický kurz

  Ve dnech 22. až 26. dubna se žáci 6. A, 6. B a 6. C zúčastnili sportovně-turistického kurzu.

 • Hrátky ve škole na školu

  Základní škola T. G. Masaryka Opava zve své budoucí prvňáčky, tedy děti zapsané k výuce do 1. třídy naší školy ve školním roce 2024/2025, na Hrátky ve škole na školu.

 • Den Země

  V neděli 21. dubna se naše škola zapojila do akce pořádané městem Opava – do Dne Země. Opět jsme nabízeli dobrůtky, děti i dospělí si mohli vyzkoušet znalosti z bylin, plnili úkoly a hledali poklady, malovali jsme na tváře a také vyráběli pomoci laserové gravírky klíčenky. Jaroslava Gabrielová

 • Seznam přijatých uchazečů k základnímu vzdělávání na školní rok 2024/2025
 • Lyžařský kurz úspěšně za námi

  V týdnu od 18. do 22. března vyrazily sedmé ročníky do Jeseníků na lyžařský kurz. Kromě úžasného lyžování za slunečného počasí jsme stihli i trochu zaběžkovat. Nechyběla ani procházka na Praděd. Večery byly plné zábavných her a úžasné taneční diskotéky. PS: heštek čajee! Děkujeme všem učitelům a těšíme se na další takové výlety. Lucie Chmelová, Zuzana Šmachová

 • Den otevřených dveří

  V úterý 19. března proběhl na naší škole Den otevřených dveří. V dopoledních hodinách měli rodiče možnost nahlédnout do tříd svých dětí, a zhodnotit tak jejich úsilí ve vyučování. Odpoledne jsme přivítali také budoucí prvňáčky s rodiči. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další společné akce! Mgr. Eva Staňková

 • Zápis žáků do 1. tříd pro školní rok 2024/2025

  Základní škola T. G. Masaryka Opava Vás zve na zápis žáků do 1. tříd pro školní rok 2024/2025.

 • Předškoličky plné zábavy, her a učení

  Milí rodiče a děti. Rádi bychom Vás pozvali na naše speciální předškolní lekce, které jsou plné zábavy, her a učení! Naše lekce jsou navrženy tak, aby pomohly připravit vaše děti na školní prostředí a mohly rozvíjet dovednosti v logice a angličtině. Pomůžeme vašim dětem seznámit se s prostředím školy a s různými aspekty školního života,… Pokračovat ve čtení Předškoličky plné zábavy, her a učení

Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den