Lyžařské závody O pohár primátora města Opavy

V pátek 17. března se na Karlově 18 našich žáků 4.-9. tříd zúčastnilo lyžařských závodů O pohár primátora města Opavy. Všichni nás reprezentovali se ctí a dojeli úspěšně do cíle obřího slalomu. Čtyři z nich se probojovali ve své kategorii mezi 15 nejlepších a zúčastnili se druhého kola. Aneta Hlávková (9. A) skončila ve své kategorii šestá, stejně tak Tereza Šímová (4. A), Eliška Musilová (5. A) dojela na místě 9., Matyáš Musil nakonec bral místo 12. Všem závodníkům děkujeme za den krásných sportovních výkonů, celý den proběhl v pohodovém, přátelském duchu. Budeme se těšit na další ročník.

Mgr. Petra Černínová, Mgr. Radovan Plaček


Podobné aktuality

Kreslím, kreslíš, kreslíme
Naši talentovaní výtvarníci se i v letošním roce účastnili výtvarné soutěže na SŠPU v Opavě pod názvem "Kreslím, kresl.. více
Potřetí na Geošifře a potřetí na bedně
Ve čtvrtek 12. října jsme se již potřetí zúčastnili soutěže Geošifra na SPŠ stavební Opava. Za naši školu se letos pre.. více
Bronz v soutěži Zvíře není věc
Zvíře není věc je výtvarná soutěž, již každý rok vyhlašuje Hankův dům ve Dvoře Králové nad Labem. Soutěž apeluje na vz.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den