Lyžařské závody O pohár primátora města Opavy

V pátek 17. března se na Karlově 18 našich žáků 4.-9. tříd zúčastnilo lyžařských závodů O pohár primátora města Opavy. Všichni nás reprezentovali se ctí a dojeli úspěšně do cíle obřího slalomu. Čtyři z nich se probojovali ve své kategorii mezi 15 nejlepších a zúčastnili se druhého kola. Aneta Hlávková (9. A) skončila ve své kategorii šestá, stejně tak Tereza Šímová (4. A), Eliška Musilová (5. A) dojela na místě 9., Matyáš Musil nakonec bral místo 12. Všem závodníkům děkujeme za den krásných sportovních výkonů, celý den proběhl v pohodovém, přátelském duchu. Budeme se těšit na další ročník.

Mgr. Petra Černínová, Mgr. Radovan Plaček

Podobné aktuality

1. stupeň odměňoval
Dnes se na 1. stupni rozdávaly odměny za úspěchy ve sportovních a vědomostních soutěžích. Děti přijaly z rukou pana ře.. více
Slavnostní vyhodnocování soutěží
Ve středu 26. června proběhlo v tělocvičně na Riegrově ulici tradiční vyhodnocování soutěží, kterých se účastnili žáci.. více
Zlatý Envofilm
Ocenění Nejlepší žákovský film v kategorii základních škol jsme přivezli dnes z Českého Těšína. Již 7. roční.. více