Lyžařské závody O pohár primátora města Opavy

V pátek 17. března se na Karlově 18 našich žáků 4.-9. tříd zúčastnilo lyžařských závodů O pohár primátora města Opavy. Všichni nás reprezentovali se ctí a dojeli úspěšně do cíle obřího slalomu. Čtyři z nich se probojovali ve své kategorii mezi 15 nejlepších a zúčastnili se druhého kola. Aneta Hlávková (9. A) skončila ve své kategorii šestá, stejně tak Tereza Šímová (4. A), Eliška Musilová (5. A) dojela na místě 9., Matyáš Musil nakonec bral místo 12. Všem závodníkům děkujeme za den krásných sportovních výkonů, celý den proběhl v pohodovém, přátelském duchu. Budeme se těšit na další ročník.

Mgr. Petra Černínová, Mgr. Radovan Plaček

Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více