Lyžařské závody O pohár primátora města Opavy

V pátek 17. března se na Karlově 18 našich žáků 4.-9. tříd zúčastnilo lyžařských závodů O pohár primátora města Opavy. Všichni nás reprezentovali se ctí a dojeli úspěšně do cíle obřího slalomu. Čtyři z nich se probojovali ve své kategorii mezi 15 nejlepších a zúčastnili se druhého kola. Aneta Hlávková (9. A) skončila ve své kategorii šestá, stejně tak Tereza Šímová (4. A), Eliška Musilová (5. A) dojela na místě 9., Matyáš Musil nakonec bral místo 12. Všem závodníkům děkujeme za den krásných sportovních výkonů, celý den proběhl v pohodovém, přátelském duchu. Budeme se těšit na další ročník.

Mgr. Petra Černínová, Mgr. Radovan Plaček


Podobné aktuality

V badmintonu opět na bedně
V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes.. více
Čtyři badmintonové medaile pro naši školu
Naše škola ve spolupráci se SVČ a SK Badminton Boreček dnes uspořádala okresní kolo badmintonového turnaje pro 6. a 7... více
Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin
Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, .. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den