Kolečkové brusle nám přinesly medaile

V pondělí 18. září se vypravila 7členná skupinka dětí do inline parku v Městských sadech v Opavě. Konala se zde okresní soutěž ŠD v jízdě na kolečkových bruslích. Naši bruslaři se snažili ze všech sil a nakonec si vybojovali 1. místo v kategorii prvních tříd (Tobiáš Elbl 1. B) a 2. místo v kategorii 4. tříd (Tobiáš Pokora 4. A). Všem ostatním zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší družiny.

Mgr. Veronika Lubeníková

Den otevřených dveří
Základní škola T. G. Masaryka Vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 19. března. Budete m.. více
Advent na naší škole