Dvě vítězství v Soutěži mladých chovatelů

Ve středu 22. května se konalo okresní kolo Soutěže mladých chovatelů. V soutěži získala Rozálie Lévayová ze 7. A první místo v kategorii malých hlodavců a Radka Konečná z 8. C první místo v kategorii okrasného ptactva. Obě děvčata postupují do celostátního kola, které se bude konat 31. 7.-4. 8. na Tauferově střední odborné škole veterinární v Kroměříži. Děvčata se pilně připravují a my jim držíme palce.

Mgr. Vít Lazecký

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Naši sudokáři čtvrtí v republice