Atletický čtyřboj 4. a 5. tříd

Výborného výsledku dosáhli dnes naši hoši (4.-5. tříd) Jeroným Tengler (5. A), Tobiáš Hlaváč (5. A), Josef Petlach (5. B) a Šimon Januš (4. A), kteří vybojovali v atletickém čtyřboji bronzové medaile. Současně se také Jeroným a Josef stali nejúspěšnějšími běžci na trati dlouhé 60 m, kde skončili na prvním a druhém místě v okrese. Velké poděkování patří také našim děvčatům, která rovněž reprezentovala naši školu, jmenovitě Nela Žákovská (5. B), Hana Antalová (4. A), Odeta Paterová (4. A), Agáta Pekárková (4. B).

Na další sportovní akce se těší Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Naši sudokáři čtvrtí v republice
Ve středu tým našich žáků ve složení Dominik Kořistka, Vojtěch Hejátko a Samuel Doležel absolvoval celostátní finále v.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den