Zlato ve šplhu

Ve středu 23. 1. a ve čtvrtek 24. 1. jsme se zapojili do okresního kola ve šplhu. Soutěžilo se ve třech kategoriích: 4. – 5. třídy, 6. – 7. třídy a 8. – 9. třídy. Největší úspěch zaznamenala nejstarší děvčata, která ve své kategorii neměla konkurenci a zaslouženě brala zlato. Jmenovitě Karolína Skrzyžalová (9. B), Anna Chalupová (9. D), Karolína Stonišová (9. A) a Elen Slavíková (8. B). Karolína Skrzyžalová uspěla také v jednotlivcích, když se stala 3. nejlepší dívkou v okrese. O příčku níže skončila Anna Chalupová. Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Olga Hromadová a Mgr. Radovan Plaček  


Podobné aktuality

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku
Nejúspěšnější žáci základních škol byli dnes oceněni na opavské Hlásce. Za naši školu byla letos nominována Eliška Chm.. více
V přehazované postupujeme do okresního kola
Ve čtvrtek 15. února proběhla okrsková kola v přehazované smíšených družstev žáků pro I. stupeň ZŠ. Našemu týmu složen.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den