Zlatí v Opavan Race

Žáci naší školy se zúčastnili běžeckého závodu OPAVAN RACE, který se konal v Městských sadech. Všichni běžci se museli poprat s překážkami, trasou dlouhou 2 km a vlastními emocemi. Do celkového výsledku se započítavalo 5 nejlepších časů. Za naši školu bodovala: Anna Hájková (8. B), Anna Černínová (9. A), Eliška Prchalová (8. C), Jakub Fuchsík (8. C) a benjamínek závodu Tobiáš Hlaváč (5. A). Výše uvedená děvčata kralovala také v jednotlivcích, kde brala všechny tři medaile. U hochů obsadil  druhé místo Jakub Fuchsík. Celkově se naše škola umístila na skvělém 1. místě a odnáší si nejcennější trofej závodů. Děkuji všem sportovcům za reprezentaci školy a těším se na příště Mgr. Olga Hromadová.


Podobné aktuality

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více
Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den