Zimní logika 2024

V únoru se žáci 2. stupně zúčastnili soutěže s názvem Zimní logika 2024. Této soutěže se mohly zúčastnit základní školy z celé republiky. Soutěž byla připravena také pro 1. stupeň základních škol a pro střední školy a probíhala v únoru a březnu.

Během 40 minut žáci řešili různé logické hádanky, bodované podle obtížnosti. Mezi logickými hlavolamy byly např. mosty, sikaku, piškvorky, lodě, stany nebo hidato.

Na naší škole se do soutěže zapojilo přes 30 žáků a někteří z nich byli velmi úspěšní, dva z nich dokonce vyřešili všechny zadané hlavolamy.

V tabulce je uvedeno 30 nejlepších řešitelů z celé republiky.

Mgr. Petr Friedrich

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD