Žáci si to rozdali v sudoku

V březnu bude naše škola organizovat celoopavský Turnaj družstev v sudoku. Protože je sudoku na naší škole velmi populární, uspořádali jsme si i školní kolo. Toho se zúčastnilo celkem 14 tříčlenných týmů. Školní klání nakonec vyhrálo družstvo pohoda gaming ve složení Lukáš Hajíček (9. B), Dominik Kořistka a Vojtěch Hejátko (oba 8. D). O druhé místo se podělily týmy Květinky, jmenovitě Pavlína Plačková, Vanda Kubesová a Alexandra Chadzipanajotidu (8. D), a Koaly, za které bojovali Elen Slavíková, Simona Hromadová a Matouš Kočvara ze 7. B.

Zapálení a soustředění všech zúčastněných dětí bylo neuvěřitelné a je slibné i do dalších let. Před covidem se naše děti účastnily s úspěchem i juniorského Mistrovství republiky, tak nezbývá než doufat, že si vychováváme další generaci sudokářů.
Mgr. Libuše Kovářová


Podobné aktuality

Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více
Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Turnaj deskových her
Ve středu 15. května vyjeli 4 naši sedmáci, jmenovitě Dorota Hýlová, Natálie Eľková, Daniel Satke a Jan Urbančík, na T.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den