Žáci si to rozdali v sudoku

V březnu bude naše škola organizovat celoopavský Turnaj družstev v sudoku. Protože je sudoku na naší škole velmi populární, uspořádali jsme si i školní kolo. Toho se zúčastnilo celkem 14 tříčlenných týmů. Školní klání nakonec vyhrálo družstvo pohoda gaming ve složení Lukáš Hajíček (9. B), Dominik Kořistka a Vojtěch Hejátko (oba 8. D). O druhé místo se podělily týmy Květinky, jmenovitě Pavlína Plačková, Vanda Kubesová a Alexandra Chadzipanajotidu (8. D), a Koaly, za které bojovali Elen Slavíková, Simona Hromadová a Matouš Kočvara ze 7. B.

Zapálení a soustředění všech zúčastněných dětí bylo neuvěřitelné a je slibné i do dalších let. Před covidem se naše děti účastnily s úspěchem i juniorského Mistrovství republiky, tak nezbývá než doufat, že si vychováváme další generaci sudokářů.
Mgr. Libuše Kovářová

Literární Okno do budoucnosti
Okno do budoucnosti. Toto téma letošního již 13. ročníku literární soutěže Ulity Blansko přineslo osmačce Anně Fajkuso.. více
Olympijský víceboj bronzový