Žáci si to rozdali v sudoku

V březnu bude naše škola organizovat celoopavský Turnaj družstev v sudoku. Protože je sudoku na naší škole velmi populární, uspořádali jsme si i školní kolo. Toho se zúčastnilo celkem 14 tříčlenných týmů. Školní klání nakonec vyhrálo družstvo pohoda gaming ve složení Lukáš Hajíček (9. B), Dominik Kořistka a Vojtěch Hejátko (oba 8. D). O druhé místo se podělily týmy Květinky, jmenovitě Pavlína Plačková, Vanda Kubesová a Alexandra Chadzipanajotidu (8. D), a Koaly, za které bojovali Elen Slavíková, Simona Hromadová a Matouš Kočvara ze 7. B.

Zapálení a soustředění všech zúčastněných dětí bylo neuvěřitelné a je slibné i do dalších let. Před covidem se naše děti účastnily s úspěchem i juniorského Mistrovství republiky, tak nezbývá než doufat, že si vychováváme další generaci sudokářů.
Mgr. Libuše Kovářová


Podobné aktuality

Kreslím, kreslíš, kreslíme
Naši talentovaní výtvarníci se i v letošním roce účastnili výtvarné soutěže na SŠPU v Opavě pod názvem "Kreslím, kresl.. více
Potřetí na Geošifře a potřetí na bedně
Ve čtvrtek 12. října jsme se již potřetí zúčastnili soutěže Geošifra na SPŠ stavební Opava. Za naši školu se letos pre.. více
Bronz v soutěži Zvíře není věc
Zvíře není věc je výtvarná soutěž, již každý rok vyhlašuje Hankův dům ve Dvoře Králové nad Labem. Soutěž apeluje na vz.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den