Žáci si to rozdali v sudoku

V březnu bude naše škola organizovat celoopavský Turnaj družstev v sudoku. Protože je sudoku na naší škole velmi populární, uspořádali jsme si i školní kolo. Toho se zúčastnilo celkem 14 tříčlenných týmů. Školní klání nakonec vyhrálo družstvo pohoda gaming ve složení Lukáš Hajíček (9. B), Dominik Kořistka a Vojtěch Hejátko (oba 8. D). O druhé místo se podělily týmy Květinky, jmenovitě Pavlína Plačková, Vanda Kubesová a Alexandra Chadzipanajotidu (8. D), a Koaly, za které bojovali Elen Slavíková, Simona Hromadová a Matouš Kočvara ze 7. B.

Zapálení a soustředění všech zúčastněných dětí bylo neuvěřitelné a je slibné i do dalších let. Před covidem se naše děti účastnily s úspěchem i juniorského Mistrovství republiky, tak nezbývá než doufat, že si vychováváme další generaci sudokářů.
Mgr. Libuše Kovářová


Podobné aktuality

V badmintonu opět na bedně
V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes.. více
Čtyři badmintonové medaile pro naši školu
Naše škola ve spolupráci se SVČ a SK Badminton Boreček dnes uspořádala okresní kolo badmintonového turnaje pro 6. a 7... více
Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin
Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, .. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den