Z badmintonu bereme zlato a stříbro

Druhý květnový den uspořádala naše školní družina společně s SK badminton Boreček 10. ročník turnaje školních družin v badmintonu. O umístění bojovaly kromě naší školy také ŠD ZŠ Vrchní, Boženy Němcové, Háj ve Slezsku a Otice. Hrálo se na 6 kol do 15 bodů.

Naši školní družinu reprezentovali tito žáci: Michal Ullmann (1. B), Nela Žákovská (4. B), Jiří Vícha (4. A), Prokop Tichý (4. A), Tomáš Bitomský (3. A), Petr Holubek (3. B), Max Chovanec (4. A) a Antonín Chovanec (2. B). Tomáš Bitomský nakonec vybojoval cenné zlato a Nela Žákovská obsadila stříbrnou pozici. Oběma oceněným blahopřejeme a všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci. Velké poděkování patří také Simoně Hromadové (7. B), Teo Píkovi (7. B) a Lukáši Hajíčkovi (9. B) za pomoc s organizací turnaje.

Mgr. Olga Hromadová a Mgr. Jana Tancíková


Podobné aktuality

Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více
Školní e-shop opět spuštěn
Vážení rodiče, žáci současní i minulí, přátelé školy, v termínu od 7. 5. do 21. 5. 2024 bude opět spuštěn školní e-.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den