Z badmintonu bereme zlato a stříbro

Druhý květnový den uspořádala naše školní družina společně s SK badminton Boreček 10. ročník turnaje školních družin v badmintonu. O umístění bojovaly kromě naší školy také ŠD ZŠ Vrchní, Boženy Němcové, Háj ve Slezsku a Otice. Hrálo se na 6 kol do 15 bodů.

Naši školní družinu reprezentovali tito žáci: Michal Ullmann (1. B), Nela Žákovská (4. B), Jiří Vícha (4. A), Prokop Tichý (4. A), Tomáš Bitomský (3. A), Petr Holubek (3. B), Max Chovanec (4. A) a Antonín Chovanec (2. B). Tomáš Bitomský nakonec vybojoval cenné zlato a Nela Žákovská obsadila stříbrnou pozici. Oběma oceněným blahopřejeme a všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci. Velké poděkování patří také Simoně Hromadové (7. B), Teo Píkovi (7. B) a Lukáši Hajíčkovi (9. B) za pomoc s organizací turnaje.

Mgr. Olga Hromadová a Mgr. Jana Tancíková


Podobné aktuality

Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Mikulášský aerobik stříbrný a bronzový
V pondělí 4. prosince se v Opavě ve ŠD Vrchní uskutečnila pohybová soutěž – Mikulášský aerobik. Soutěži.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den