Z atletického čtyřboje opět bronz

Velkolepé ukončení atletické sezóny v tomto školním roce se podařilo čtveřici našich hochů ve složení Daniel Devátý, Adam Šamárek, Tobiáš Hlaváč a Šimon Januš, kteří si díky skvěle zaběhnutým 800 m vybojovali bronzové medaile ve čtyřboji. Hoši museli zvládnout také běh na 60 m, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. Děkuji všem za skvělý výkon, týmovou spolupráci a neskutečné nasazení.

Mgr. Olga Hromadová

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku