Výtvarná soutěž 800 let města Opavy

Ve čtvrtek 30. května proběhlo v OC Breda & Weinstein slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže 800 let města Opavy. I naše škola měla své vítěze.

Na 1. stupni si diplomy a věcné ceny převzali Gabka Huvarová, Maxík Steuer, Štěpán Bosák a Melisska Franková ze 4. B, kteří se ve své kategorii umístili druzí. Podobný úspěch se podařil i Davidu Vávrovi ze 4. A.

Na 2. stupni byly oceněny 1. místem Valerie Becková z 8. A, 2. místem pak Bára Mrůzková z 9. C. Čestné uznání obdržela Viktorie Glosová z 6. B a Elen Pospíšilová z 6. C. Kolektiv 7. B se zase postaral o druhé místo v oboru trojrozměrných prací.

Výtvarné práce jsou až do konce září vystaveny v obchodním centru.