Video zaujalo, máme cenu!

Určitě jste drželi třídě 7. A pěsti. Zrovna dnes jsme se totiž dozvěděli, že video o opavských inteligentních zastávkách natočené sedmáky a zaslané na začátku června do celostátní soutěže IROP Řekni to po svém, kterou pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, se stalo vedlejším výhercem. To znamená, že skončilo na 2.-10. místě v celé České republice.

Hlavní cenu, tj. 30 tabletů, jsme sice nezískali, zato máme na výběr vstupenky pro celou třídu do vybraných muzeí a science center. Autoři videa, jmenovitě Anna Krausová, Anna Fajkusová, Viktorie Šafaříková, Veronika Anderschová, Tereza Varyšová, Adam Imrýšek a Marie Kališová, tak rozhodnou, kam svou třídu v dalším školním roce pozvou. Volit přitom mohou z těchto institucí: Filmové muzeum, Techmania Science Center, IQlandia, Muzeum smyslů a VIDA! Science centrum.

Chtěla bych všem zúčastněným žákům poděkovat za úsilí, energii a snahu, se kterou do toho šli. Věnovali přípravě a realizaci takřka měsíc a půl. Nemohlo to dopadnout jinak než dobře. Těším se na další společné projekty.

Mgr. Petra Moravcová


Podobné aktuality

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku
Nejúspěšnější žáci základních škol byli dnes oceněni na opavské Hlásce. Za naši školu byla letos nominována Eliška Chm.. více
V přehazované postupujeme do okresního kola
Ve čtvrtek 15. února proběhla okrsková kola v přehazované smíšených družstev žáků pro I. stupeň ZŠ. Našemu týmu složen.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den