Velikonoční výzdoba náměstí

Magistrát města Opavy nabídl školám a školkám zapojit se do velikonoční výzdoby města.
S našimi šesťáky jsme na výzvu s potěšením přistoupili a začali tvořit. Zdobení kraslic je krásná tradice a i výtvarná výzva. My jsme použili barevné papíry, pastely, lepidlo, nůžky a vlastní fantazii. Děvčata ze šesté třídy si osobně květináč přišla nazdobit a vy můžete při procházce přes Dolní náměstí posoudit, jak se dílo podařilo.

Mgr. Hana Franková

Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin
Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, .. více
Vzduch pro život nám zavál bronz