Ve virtuálním svařování jsme druzí a třetí

Dne 27. února se náš „Suicide Squad“ zúčastnil soutěže ve virtuálním svařování, která se konala na  Střední škole technické v Opavě. Za školu bojoval Vojtěch Tesař (9. A), Karel Klement (8. C) a Tobiáš Polouček (8. C). Vojtěch Tesař skončil na bedně a škole přinesl 2. místo. V rámci celkového umístění škol pak získali naši žáci skvělé 3. místo. Soutěž byla doplněna prohlídkou školních prostor a dílen, dále laboratoří virtuální reality a v neposlední řadě školní jídelnou, která byla pro naše žáky sladkou tečkou. 

Bc. David Mikoška


Podobné aktuality

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Naši sudokáři čtvrtí v republice
Ve středu tým našich žáků ve složení Dominik Kořistka, Vojtěch Hejátko a Samuel Doležel absolvoval celostátní finále v.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den