Ve skoku vysokém jsme bodovali

9. února dopoledne patřilo atletice. Na Tyršově stadionu proběhlo okresní finále ve skoku vysokém pro 2. stupeň ZŠ. V této soutěži jsme měli zastoupení ve všech kategoriích, tedy mladší dívky, starší dívky, mladší hoši i starší hoši. Bojovalo se ve čtyřčlenných týmech, kde o výsledku rozhodl součet výkonů všech atletů. K vidění byla spousta krásných technických skoků, kde k vítězství mnohokrát chybělo velice málo. Na mnohých sportovcích byla znát nervozita a občas také zklamání z vlastních výkonů. To vše předčila přátelská atmosféra, podpora v týmech, ale především touha po reprezentaci naší školy, čehož si nesmírně vážíme. A jak to dopadlo? Nejlépe si s laťkou poradila mladší děvčata ve složení Sofie Kociánová (6. A), Adéla Růžičková (6. A), Melánie Lazarová (6. B) a Radka Konečná (7. C), která skončila na krásném 3. místě. Sofie Kociánová se stala druhou nejlepší skokankou ve své kategorii. Nesmíme opomenout také osobní rekordy, které si skočila Sabina Kukelková (8. D) a Radka Konečná (7. C). Mezi hochy nejvýše vyskočil Karel Včelka (9. A), a to úctyhodných 165 cm. Tento výkon vynesl Karla na 4. místo. Všem našim sportovcům děkujeme za účast na soutěži a reprezentaci naší školy. Na další sportovní klání se těší Mgr. Olga Hromadová a Mgr. Radovan Plaček.


Podobné aktuality

Kreslím, kreslíš, kreslíme
Naši talentovaní výtvarníci se i v letošním roce účastnili výtvarné soutěže na SŠPU v Opavě pod názvem "Kreslím, kresl.. více
Potřetí na Geošifře a potřetí na bedně
Ve čtvrtek 12. října jsme se již potřetí zúčastnili soutěže Geošifra na SPŠ stavební Opava. Za naši školu se letos pre.. více
Bronz v soutěži Zvíře není věc
Zvíře není věc je výtvarná soutěž, již každý rok vyhlašuje Hankův dům ve Dvoře Králové nad Labem. Soutěž apeluje na vz.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den