Vánoční turnaj v logice

Těsně před Vánoci se naše škola zúčastnila celorepublikového turnaje v logice. I přes velkou nemocnost se do bojů za naši školu zapojila přibližně třicítka žáků z 6. až 9. tříd. Nejlepšího výsledku dosáhl Dominik Kořistka z 8. D, který se mezi téměř 400 dětmi umístil na výborném 8. místě, Lukáš Hájíček z 9. B skončil dvanáctý, Michaela Štroblová z 8. A pak obsadila 17. místo. Radost máme i z 22. místa Matěje Šrajera ze 7. A, zvláště s ohledem na jeho věk, protože je určitě jednou z našich nadějí do budoucna.

Mgr. Libuše Kovářová

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku