V Dětské scéně postupujeme do okresního kola

V pátek 1. března se v Loutkovém divadle konalo okrskové recitační kolo soutěže Dětská scéna. Svá želízka v ohni měla naše škola jak z prvního, tak z druhého stupně. Naši skvělí malí recitátoři Matyáš Kaštovský (1. A), Eliška Vítečková (1. B), Berenika Moravcová (2. B), Nikolas Ikonomidis (2. B) a Nela Žákovská (5. B) byli opravdu úžasní a bojovali až do konce. Matyášek Kaštovský vybojoval postup do okresního kola.

Druhý stupeň pak zastupovali Klára Frantová (6. A), Rozálie Lévayová (7. A) a Filip Dostál (9. B), přičemž jak Rozálie, tak Filip taktéž postupují dál a budou se ucházet o přízeň poroty v okresním kole, které proběhne na stejném místě v pátek 22. března.

Postupujícím velice gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v další recitaci a všem dětem moc děkujeme za odvahu a snahu.

Lucie Svobodová