V badmintonu opět na bedně

V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes 40 hráčů. Starším žákům se podařilo navázat na úspěchy mladších spoluhráčů. Stříbrnou medaili si vybojoval Lukáš Hajíček (9. B), kde ho od prvního místa dělil pouhý jeden míček. V párových disciplínách si již prvenství nenechal uniknout a spolu s Vojtěchem Hejátkem (8. D) nedali soupeřům šanci a brali zlato. Dívky Eliška Chmelová (8. D) a Ella Kubová (9. D) obsadily krásné 4. a 5. místo. Děkujeme všem za příjemné sportovní dopoledne a příští rok se těšíme na viděnou.

Mgr. Veronika Lubeníková a Mgr. Olga Hromadová

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD