V badmintonu opět na bedně

V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes 40 hráčů. Starším žákům se podařilo navázat na úspěchy mladších spoluhráčů. Stříbrnou medaili si vybojoval Lukáš Hajíček (9. B), kde ho od prvního místa dělil pouhý jeden míček. V párových disciplínách si již prvenství nenechal uniknout a spolu s Vojtěchem Hejátkem (8. D) nedali soupeřům šanci a brali zlato. Dívky Eliška Chmelová (8. D) a Ella Kubová (9. D) obsadily krásné 4. a 5. místo. Děkujeme všem za příjemné sportovní dopoledne a příští rok se těšíme na viděnou.

Mgr. Veronika Lubeníková a Mgr. Olga Hromadová

Podobné aktuality

1. stupeň odměňoval
Dnes se na 1. stupni rozdávaly odměny za úspěchy ve sportovních a vědomostních soutěžích. Děti přijaly z rukou pana ře.. více
Slavnostní vyhodnocování soutěží
Ve středu 26. června proběhlo v tělocvičně na Riegrově ulici tradiční vyhodnocování soutěží, kterých se účastnili žáci.. více
Zlatý Envofilm
Ocenění Nejlepší žákovský film v kategorii základních škol jsme přivezli dnes z Českého Těšína. Již 7. roční.. více