V badmintonu opět na bedně

V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes 40 hráčů. Starším žákům se podařilo navázat na úspěchy mladších spoluhráčů. Stříbrnou medaili si vybojoval Lukáš Hajíček (9. B), kde ho od prvního místa dělil pouhý jeden míček. V párových disciplínách si již prvenství nenechal uniknout a spolu s Vojtěchem Hejátkem (8. D) nedali soupeřům šanci a brali zlato. Dívky Eliška Chmelová (8. D) a Ella Kubová (9. D) obsadily krásné 4. a 5. místo. Děkujeme všem za příjemné sportovní dopoledne a příští rok se těšíme na viděnou.

 Mgr. Veronika Lubeníková a Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku
Nejúspěšnější žáci základních škol byli dnes oceněni na opavské Hlásce. Za naši školu byla letos nominována Eliška Chm.. více
V přehazované postupujeme do okresního kola
Ve čtvrtek 15. února proběhla okrsková kola v přehazované smíšených družstev žáků pro I. stupeň ZŠ. Našemu týmu složen.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den