Úspěšní žáci 2. stupně byli odměněni

V úterý 27. června byli v tělocvičně na Riegrově ulici odměněni žáci za mimořádné úspěchy v celé řadě soutěží a olympiád napříč všemi předměty a ročníky.  V letošním roce jsme získali celou řadu nejvyšších ocenění – např. v olympiádě v ČJ postup až do ústředního kola Lukáše Hajíčka z 9. B, 1. místo Jakuba Fuchsíka ze 7. C v okresním kole matematické olympiády, 2. místo v Pythagoriádě, 5. místo v celostátním finále týmů v sudoku, celá řada medailí v Dětské výtvarné výstavě Lidice, 1. místo Elišky Chmelové z 8. D v okresním kole chovatelské olympiády, 1. místo Štěpána Bublíka z 8. B v okresním kole a postup do krajského kola v recitační soutěži Dětská scéna, 3. místo Rozálie Lévayové ze 6. A v celostátní literární soutěži Vzduch pro život, 2. místo Anny Fajkusové ze 7. A v celostátní literární soutěži Neratovice žijí, 2. místo Elen Kubné na okresní floristické soutěži, 1. místo Vojtěcha Tesaře ve virtuálním svařování a celáááá řada úspěchů ve sportovních soutěžích.

Dále byli oceněni žáci za práci v Žákovské radě a pomoc při organizacích celé řady akcí a aktivit školy, jako jsou Den Země, akce v mateřských školách a pro děti z MŠ, pomoc při organizaci zahradní slavnosti a v neposlední řadě při Benefičním koncertu pro obnovu kostela svatých Janů.

Ing. Marie Provázková


Podobné aktuality

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Naši sudokáři čtvrtí v republice
Ve středu tým našich žáků ve složení Dominik Kořistka, Vojtěch Hejátko a Samuel Doležel absolvoval celostátní finále v.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den