UFO přilétlo do Bredy

V úterý 28. března proběhla v Obchodním centru Breda v Opavě vernisáž výtvarných prací žáků školních družin a školních klubů. Vyhlašovatelem a organizátorem je již tradičně naše školní družina.

Letošní téma „UFO“ inspirovalo k zajímavým výtvarným pracím velké množství dětí z celého okresu Opava. Do soutěže se přihlásilo celkem 22 školních družin a klubů.

Naše školní družina i školní klub získaly 1. místo za kolektivní práci v prostorových objektech. Za svou kreslenou představu ufa získala 2. místo žákyně 2. B Salma El-Houdar a 3. místo žák 2. A Vladimír Lhotský. Výstavu je možno zhlédnout do 16. dubna.

Mgr. Jana Tancíková

Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více