Turnaj ŠD v badmintonu zlatý

Naše školní družina ve spolupráci se SK Badmintonem Boreček uspořádala již dvanáctý ročník okresního kola v badmintonu. Celkem 8 školních družin, 38 hráčů, 95 odehraných zápasů, skvělé výkony a příjemná sportovní atmosféra provázela celé sportovní dopoledne. V mladší kategorii hochů bodoval Matěj Ryba (3. A), který se umístil na krásném druhém místě, a jen o příčku za ním skončil Ondřej Voves (3. A). Ve starší kategorii hochů nenašel přemožitele a bez ztráty bodu se celkovým vítězem stal Josef Petlach (5. B). Všem hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci. Velké poděkování patří také rozhodčím z řad starších žáků, a to Simoně Hromadové, Teo Pikovi, Jiřímu Petlachovi a Jindřichu Martínkovi, bez kterých by turnaj neměl tak hladký průběh.
Na další ročník se těší Mgr. Olga Hromadová a Mgr. Jana Tancíková.

Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více
Školní e-shop opět spuštěn