Turnaj deskových her

Ve středu 15. května vyjeli 4 naši sedmáci, jmenovitě Dorota Hýlová, Natálie Eľková, Daniel Satke a Jan Urbančík, na Turnaj deskových her. Začátek s Kočičím klubem byl na rozjezd průměrný, druhá deskovka Splendor už byla lepší. Po přestávce jsme se ovšem rozjeli. Hru Project L měli všichni žáci evidentně dobře natrénovanou, a tak všichni naši žáci u svých stolů vyhráli. I v poslední hře, Stezce tukanů, jsem zaznamenali několik vítězství. Celkové druhé místo a hned dva naši kluci v nejlepší trojce jednotlivců jsou skvělým výsledkem, ještě lepší pocit máme ze skvělého zážitku a motivace k hraní strategických her.

Mgr. Libuše Kovářová

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Stříbro z atletického čtyřboje