Třetí místo v basketbalu

Ve středu 29. března proběhlo okresní finále v basketbale dívek 6.-7. tříd. V těžké konkurenci se našim děvčatům podařilo vybojovat krásné 3. místo. Za naši školu bojovaly jmenovitě Eliška Prchalová (7. C), Radka Konečná (7. C), Lucie Čermínová (7. C), Amálie Wehovská (7. C), Alžběta Pflegerová (6. C), Dorota Hýlová (6. C), Vendula Ondrová (6. C), Karolína Rybová (6. A), Alexandra Pietrasová (6. A) a Sofie Fryčková (5. A). Děkujeme děvčatům za vzornou reprezentaci školy a těšíme se na další společné sportovní akce.

Mgr. Radovan Plaček

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD