Stříbrní ve virtuálním svařování

Krásné 2. místo vybojoval Vojtěch Tesař, jeden ze členů týmu, který v úterý 28. března vyrazil na soutěž ve virtuálním svařování. Soutěž se konala na Střední škole technické v Opavě a klání tříčlenných družstev se zúčastnilo celkem 16 škol. Naše škola utvořila mužstvo z osmáků, konkrétně za nás bojovali Vojtěch Tesař, Tomáš Kudela (oba 8. A) a Matěj Urban (8. B). Soutěžící mohli kromě jiného také nahlédnout do jednotlivých učeben SŠ, například do laboratoře virtuální reality nebo elektrodílny. 

Osmákům děkujeme za reprezentaci a za skvělé umístění.

Bc. David Mikoška


Podobné aktuality

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Naši sudokáři čtvrtí v republice
Ve středu tým našich žáků ve složení Dominik Kořistka, Vojtěch Hejátko a Samuel Doležel absolvoval celostátní finále v.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den