Stříbrní ve virtuálním svařování

Krásné 2. místo vybojoval Vojtěch Tesař, jeden ze členů týmu, který v úterý 28. března vyrazil na soutěž ve virtuálním svařování. Soutěž se konala na Střední škole technické v Opavě a klání tříčlenných družstev se zúčastnilo celkem 16 škol. Naše škola utvořila mužstvo z osmáků, konkrétně za nás bojovali Vojtěch Tesař, Tomáš Kudela (oba 8. A) a Matěj Urban (8. B). Soutěžící mohli kromě jiného také nahlédnout do jednotlivých učeben SŠ, například do laboratoře virtuální reality nebo elektrodílny. 

Osmákům děkujeme za reprezentaci a za skvělé umístění.

Bc. David Mikoška


Podobné aktuality

V badmintonu opět na bedně
V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes.. více
Čtyři badmintonové medaile pro naši školu
Naše škola ve spolupráci se SVČ a SK Badminton Boreček dnes uspořádala okresní kolo badmintonového turnaje pro 6. a 7... více
Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin
Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, .. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den