Stříbrní ve virtuálním svařování

Krásné 2. místo vybojoval Vojtěch Tesař, jeden ze členů týmu, který v úterý 28. března vyrazil na soutěž ve virtuálním svařování. Soutěž se konala na Střední škole technické v Opavě a klání tříčlenných družstev se zúčastnilo celkem 16 škol. Naše škola utvořila mužstvo z osmáků, konkrétně za nás bojovali Vojtěch Tesař, Tomáš Kudela (oba 8. A) a Matěj Urban (8. B). Soutěžící mohli kromě jiného také nahlédnout do jednotlivých učeben SŠ, například do laboratoře virtuální reality nebo elektrodílny. 

Osmákům děkujeme za reprezentaci a za skvělé umístění.

Bc. David Mikoška


Podobné aktuality

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku
Nejúspěšnější žáci základních škol byli dnes oceněni na opavské Hlásce. Za naši školu byla letos nominována Eliška Chm.. více
V přehazované postupujeme do okresního kola
Ve čtvrtek 15. února proběhla okrsková kola v přehazované smíšených družstev žáků pro I. stupeň ZŠ. Našemu týmu složen.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den