Stříbrní na Breda City Trail

V sobotu 23. června se tři nadšenci z řad učitelského sboru (David Mikoška, Veronika Lubeníková, Markéta Zemanová), Daniel Bosák, žák 9. B, a hostující Martina Pitrová, paní učitelka z MŠ Edvarda Beneše, rozhodli jako tým zúčastnit běžeckého závodu Breda City Trail na 5km trati. Jejich výkony se rozhodně neztratily a jako tým ZŠ TGM obsadili krásné 2. místo. Děkujeme moc za účast a krásnou reprezentaci školy, třeba bude příští rok týmů více.
Mgr. Petra Černínová


Podobné aktuality

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Naši sudokáři čtvrtí v republice
Ve středu tým našich žáků ve složení Dominik Kořistka, Vojtěch Hejátko a Samuel Doležel absolvoval celostátní finále v.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den