Stříbrní na Breda City Trail

V sobotu 23. června se tři nadšenci z řad učitelského sboru (David Mikoška, Veronika Lubeníková, Markéta Zemanová), Daniel Bosák, žák 9. B, a hostující Martina Pitrová, paní učitelka z MŠ Edvarda Beneše, rozhodli jako tým zúčastnit běžeckého závodu Breda City Trail na 5km trati. Jejich výkony se rozhodně neztratily a jako tým ZŠ TGM obsadili krásné 2. místo. Děkujeme moc za účast a krásnou reprezentaci školy, třeba bude příští rok týmů více.
Mgr. Petra Černínová


Podobné aktuality

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku
Nejúspěšnější žáci základních škol byli dnes oceněni na opavské Hlásce. Za naši školu byla letos nominována Eliška Chm.. více
V přehazované postupujeme do okresního kola
Ve čtvrtek 15. února proběhla okrsková kola v přehazované smíšených družstev žáků pro I. stupeň ZŠ. Našemu týmu složen.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den