Stříbrní na Breda City Trail

V sobotu 23. června se tři nadšenci z řad učitelského sboru (David Mikoška, Veronika Lubeníková, Markéta Zemanová), Daniel Bosák, žák 9. B, a hostující Martina Pitrová, paní učitelka z MŠ Edvarda Beneše, rozhodli jako tým zúčastnit běžeckého závodu Breda City Trail na 5km trati. Jejich výkony se rozhodně neztratily a jako tým ZŠ TGM obsadili krásné 2. místo. Děkujeme moc za účast a krásnou reprezentaci školy, třeba bude příští rok týmů více.
Mgr. Petra Černínová

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD