Soutěž mladých chovatelů

Soutěž mladých chovatelů
Parádní úspěch zažila žákyně 8.D třídy Eliška Chmelová, která vyhrála v kategorii  Psí odbornost  celostátní kolo Soutěže mladých chovatelů. Soutěž probíhala během týdenního soustředění u Plzně, kterého se Eliška statečně účastnila, i když nevěděla co ji tam čeká. A čekalo tam na ni 1.místo.

Eliška ke svému úspěchu řekla: „ Vyhrála jsem svou kategorii! Test jsem měla 30/30, což byl asi nejlepší výsledek. Poznávačka byla trochu horší – 20/30, ale myslím, že je to pořád dobrý. Na pohovoru byli moc hodní, takže se mi to taky povedlo a práci mi chválili. Dostali jsme hodně dárků. Opava byla celkově třetí z asi dvaceti. Celkem jsme vyhráli 1x 1. místo, 2x 2. místo, 1x 3. místo a 1x 8. místo. Celá soutěž byla skvělá, navštívili jsme několik chovatelů a ZOO.“ Elišce moc gratulujeme !!!

Podobné aktuality

Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více
Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Turnaj deskových her
Ve středu 15. května vyjeli 4 naši sedmáci, jmenovitě Dorota Hýlová, Natálie Eľková, Daniel Satke a Jan Urbančík, na T.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den