Prvňáčci si slavnostně převzali vysvědčení

Naši prvňáčci dnes slavnostně zakončili rok svého snažení, práce a úsilí. V aule Slezské univerzity si převzali své první vysvědčení. Pro rodiče si obě třídy připravily vystoupení – 1. A recitační, 1. B pěvecké – a pak již nic nebránilo tomu, aby jim za výborné studijní výsledky poděkovaly třídní učitelky, paní zástupkyně a pan ředitel. Nechyběly pochvaly, dáreček, který vyrobili žáci 9. tříd, ani přání krásně prožitých prázdnin.


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Na Zahradní slavnosti se bavili malí i velcí
Tradiční Zahradní slavnost je opět za námi. Zahrada na Mírové ulici zase po roce ožila velkou společenskou událostí. P.. více
Zveme Vás na Zahradní slavnost
ZŠ T. G. Masaryka zve žáky i jejich rodiče na tradiční Zahradní slavnost. Ta se bude konat v úterý 4. června na zahrad.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den