Prvňáčci si slavnostně převzali vysvědčení

Naši prvňáčci dnes slavnostně zakončili rok svého snažení, práce a úsilí. V aule Slezské univerzity si převzali své první vysvědčení. Pro rodiče si obě třídy připravily vystoupení – 1. A recitační, 1. B pěvecké – a pak již nic nebránilo tomu, aby jim za výborné studijní výsledky poděkovaly třídní učitelky, paní zástupkyně a pan ředitel. Nechyběly pochvaly, dáreček, který vyrobili žáci 9. tříd, ani přání krásně prožitých prázdnin.

Den otevřených dveří
Základní škola T. G. Masaryka Vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 19. března. Budete m.. více
Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více