Prvňáčci si slavnostně převzali vysvědčení

Naši prvňáčci dnes slavnostně zakončili rok svého snažení, práce a úsilí. V aule Slezské univerzity si převzali své první vysvědčení. Pro rodiče si obě třídy připravily vystoupení – 1. A recitační, 1. B pěvecké – a pak již nic nebránilo tomu, aby jim za výborné studijní výsledky poděkovaly třídní učitelky, paní zástupkyně a pan ředitel. Nechyběly pochvaly, dáreček, který vyrobili žáci 9. tříd, ani přání krásně prožitých prázdnin.


Podobné aktuality

Den otevřených dveří
Základní škola T. G. Masaryka Vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 19. března. Budete m.. více
Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den