Přehlídka dramatické tvorby

V úterý 23. května proběhla v Loutkovém divadle v Opavě přehlídka dramatické tvorby školních družin a klubů, kterou již několik let pořádá naše školní družina.
Žáci školního klubu v dramatickém kroužku nacvičili pod vedením paní vychovatelky Jaroslavy Gabrielové pohádku Perníková chaloupka.
Nadějným hercům děkujeme za účast a oceňujeme nejen netradiční pojetí pohádky, ale také skvělé navázání kontaktu s dětským publikem.
Mgr. Jana Tancíková

Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více