Plavecké závody školních družin

Ve čtvrtek 23. března uspořádala naše škola společně se ZŠ Vrchní plavecké závody školních družin. Účast byla velká, soutěžilo 88 dětí z 15 škol. Za naši školu (družinu) startovalo 13 dětí: Filip Motl (2. B), Martin Foldyna (2. B), Matěj Ryba (2. A), Fabian Minařík (3. A), Odeta Paterová (3. A), Michael Šustek (3. B), Petr Holubek (3. B), Nela Vítková (4. A), Kristián Foldyna (4. A), Viktor Baier (4. B), Adam Reichel (4. B), Eliška Kleinová (5. A) a Tomáš Kuděla (5. B).

Našimi nejúspěšnějšími plavci byly Odeta Paterová a Nela Vítková, které skončily na 1. místě. U benjamínků se těsně pod stupni vítězů, tedy na 4. příčce, umístil Matěj Ryba. Žádný další kov se nám už získat nepodařilo, ale všichni statečně bojovali a podali výborné výkony. Děti si odnesly skvělý sportovní zážitek a obrovskou pochvalu od paní vychovatelky Pavly Hermanové a Mgr. Radovana Plačka. Poděkování patří i Vlastě Matýskové ze ZŠ Vrchní a trenérům Klubu plaveckých sportů Opava za pomoc při organizaci.

Eva Langrová


Podobné aktuality

Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Mikulášský aerobik stříbrný a bronzový
V pondělí 4. prosince se v Opavě ve ŠD Vrchní uskutečnila pohybová soutěž – Mikulášský aerobik. Soutěži.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den