Plavecké závody školních družin

Ve čtvrtek 23. března uspořádala naše škola společně se ZŠ Vrchní plavecké závody školních družin. Účast byla velká, soutěžilo 88 dětí z 15 škol. Za naši školu (družinu) startovalo 13 dětí: Filip Motl (2. B), Martin Foldyna (2. B), Matěj Ryba (2. A), Fabian Minařík (3. A), Odeta Paterová (3. A), Michael Šustek (3. B), Petr Holubek (3. B), Nela Vítková (4. A), Kristián Foldyna (4. A), Viktor Baier (4. B), Adam Reichel (4. B), Eliška Kleinová (5. A) a Tomáš Kuděla (5. B).

Našimi nejúspěšnějšími plavci byly Odeta Paterová a Nela Vítková, které skončily na 1. místě. U benjamínků se těsně pod stupni vítězů, tedy na 4. příčce, umístil Matěj Ryba. Žádný další kov se nám už získat nepodařilo, ale všichni statečně bojovali a podali výborné výkony. Děti si odnesly skvělý sportovní zážitek a obrovskou pochvalu od paní vychovatelky Pavly Hermanové a Mgr. Radovana Plačka. Poděkování patří i Vlastě Matýskové ze ZŠ Vrchní a trenérům Klubu plaveckých sportů Opava za pomoc při organizaci.

Eva Langrová


Podobné aktuality

Fotbalisté vybojovali stříbro
Dne 30. května se uskutečnil fotbalový turnaj školních družin okresu Opava, který pořádala ŠD Otická. Turnaj proběhl n.. více
Přehlídka dramatické tvorby
V úterý 23. května proběhla v Loutkovém divadle v Opavě přehlídka dramatické tvorby školních družin a klubů, kterou ji.. více
Zahradní slavnost
Přijďte s námi oslavit Den dětí. Ve čtvrtek 1. června je pro děti naší školy a jejich rodiče připraveno zábavné odpole.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den