Pěvecká soutěž školních družin

Ve středu 15. února proběhla okresní pěvecká soutěž, jejímž pořadatelem je již několik let ŠD Ilji Hurníka. Tématem letošního ročníku byly barvy.

Naši školní družinu reprezentovala za mladší kategorii Kristýna Rohlová (2. A) a za starší žáky Ferdinand Herman (4. A). Oba se předvedli v sólovém zpěvu bez doprovodu. Kristýnka zazářila v písni Černé oči a Ferda si troufl na skladbu Zahrada ticha, kterou proslavil v roce 1986 zpěvák Pavel Roth se skupinou Projektil.

Oba si zaslouženě vyzpívali tzv. zlaté pásmo. „Byl to zážitek, byla jsem na děti pyšná,“ okomentovala vedoucí vychovatelka ŠD a klubu Jana Tancíková, která žáky na soutěž připravovala.

Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více
Školní e-shop opět spuštěn