Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin

Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, který každoročně pořádá ŠD Englišova. Získali pět zlatých a jednu stříbrnou medaili. Bojovali přitom v běhu na 50 m, 250 m, skoku z místa a hodu.

Naši školní družinu reprezentovali tito žáci: Natálie Blaudová (1. A), Vojtěch Černín (1. A), Nikol Hlaváčová (2. A), Matěj Ryba (2. A), Agáta Pekárková (3. B), Maxim Steuer (3. B), Nikola Nimráčková (4. A), Sebastian Valušek (4. B) a Daniel Devátý (5. A).

Všem sportovcům děkujeme a gratulujeme ke skvělým výsledkům.

Mgr. Jana Tancíková


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Na Zahradní slavnosti se bavili malí i velcí
Tradiční Zahradní slavnost je opět za námi. Zahrada na Mírové ulici zase po roce ožila velkou společenskou událostí. P.. více
Zveme Vás na Zahradní slavnost
ZŠ T. G. Masaryka zve žáky i jejich rodiče na tradiční Zahradní slavnost. Ta se bude konat v úterý 4. června na zahrad.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den