Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin

Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, který každoročně pořádá ŠD Englišova. Získali pět zlatých a jednu stříbrnou medaili. Bojovali přitom v běhu na 50 m, 250 m, skoku z místa a hodu.

Naši školní družinu reprezentovali tito žáci: Natálie Blaudová (1. A), Vojtěch Černín (1. A), Nikol Hlaváčová (2. A), Matěj Ryba (2. A), Agáta Pekárková (3. B), Maxim Steuer (3. B), Nikola Nimráčková (4. A), Sebastian Valušek (4. B) a Daniel Devátý (5. A).

Všem sportovcům děkujeme a gratulujeme ke skvělým výsledkům.

Mgr. Jana Tancíková


Podobné aktuality

Den otevřených dveří
Základní škola T. G. Masaryka Vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 19. března. Budete m.. více
Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den