Okresní soutěž v plavání

Ve čtvrtek 11. dubna proběhl 10. ročník okresní soutěže v plavání, kterou pořádala naše škola ve spolupráci se ŠD Vrchní a trenéry Klubu plaveckých sportů Opava. Zúčastnilo se 108 dětí ze 14 školních družin a našim žákům medaile cinkaly.
1. místo: Martin Foldyna (3. B), Nela Vítková (5. A), Jeroným Tengler (5. A)
2. místo: Tobiáš Peterek (1. B), Odeta Paterová (4. A), Fabian Minařík (4. A), Kristián Foldyna (5. A)
3. místo: Nikol Hlaváčová (3. A)

Konkurence byla veliká a proto si zaslouží pochvalu i další plavci: Eliáš Januš (1. B), Jonáš Lesák (1. B), Berenika Moravcová (2. B), Eliška Pohlodková (2. B), Michal Melichárek (2. A), Matěj Ryba (3. A), Gabriela Pešáková (3. B), František Němec (4. A), které neméně povzbuzovali paní vychovatelka Pavla Hermanová a pan učitel Radovan Plaček.
SPORTU ZDAR, PLAVÁNÍ ZVLÁŠŤ!
Eva Langrová


Podobné aktuality

Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více
Školní e-shop opět spuštěn
Vážení rodiče, žáci současní i minulí, přátelé školy, v termínu od 7. 5. do 21. 5. 2024 bude opět spuštěn školní e-.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den