Okresní finále ve šplhu

Tento týden se naše škola zúčastnila okresního finále ve šplhu dívek a chlapců, které proběhlo na ZŠ Šrámkova. Soutěžilo se ve 3 kategoriích.

První kategorie, tedy 4.-5. třída, byla zastoupená žáky: Tomáš Baier (5. A), Daniel Devátý (5. A), Ferdinand Herman (4. A), Tobiáš Hlaváč (4. A), Eliška Kleinová (5. A), Julie Vašková (5. A), Tereza Šímová (4. B) a Jasmína Hubáčková (4. A).

Ve 2. kategorii, tj. 6.-7. třída, v níž nás zastupovali Jan Urbančík (6. C), Tobiáš Polouček (7. C), Sebastián Branž (6. A), Jakub Fuchsík (7. C), Adéla Chovancová (6. C), Zuzana Šmachová (6. C), Kociánová Sofie (6. A) a Tereza Varyšová (7. A), jsme dosáhli 6. místa. Vyzdvihnout bychom chtěli žáky Sofii Kociánovou a Tobiáše Poloučka, jejichž řádné výsledky je dostali až na 4. místo v okrese s tím, že je pouhé dvě desetiny sekundy dělily od 3. místa.

3. kategorie, tedy 8.-9. třída, ve složení Daniel Bosák (9. B), Tomáš Franta (9. D), Nikolaos Pietras (9. D), Nikolas Kapusňák (8. C), Karolína Skrzyžalová (8. B), Viktorie Ontkocová (8. B), Julie Budinská (8. D) a Anna Chalupová (8. D) dosáhla na 5. místo, pouhé tři desetiny sekundy za 3. místem.

I přesto, že jsme nedosáhli svých vysněných cílů, jsme zjistili, že i když se nedaří a provází nás smůla, neznamená to konec, ale nové výzvy.

Tereza Varyšová a Tomáš Franta


Podobné aktuality

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více
Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den