Okresní finále ve šplhu

Tento týden se naše škola zúčastnila okresního finále ve šplhu dívek a chlapců, které proběhlo na ZŠ Šrámkova. Soutěžilo se ve 3 kategoriích.

První kategorie, tedy 4.-5. třída, byla zastoupená žáky: Tomáš Baier (5. A), Daniel Devátý (5. A), Ferdinand Herman (4. A), Tobiáš Hlaváč (4. A), Eliška Kleinová (5. A), Julie Vašková (5. A), Tereza Šímová (4. B) a Jasmína Hubáčková (4. A).

Ve 2. kategorii, tj. 6.-7. třída, v níž nás zastupovali Jan Urbančík (6. C), Tobiáš Polouček (7. C), Sebastián Branž (6. A), Jakub Fuchsík (7. C), Adéla Chovancová (6. C), Zuzana Šmachová (6. C), Kociánová Sofie (6. A) a Tereza Varyšová (7. A), jsme dosáhli 6. místa. Vyzdvihnout bychom chtěli žáky Sofii Kociánovou a Tobiáše Poloučka, jejichž řádné výsledky je dostali až na 4. místo v okrese s tím, že je pouhé dvě desetiny sekundy dělily od 3. místa.

3. kategorie, tedy 8.-9. třída, ve složení Daniel Bosák (9. B), Tomáš Franta (9. D), Nikolaos Pietras (9. D), Nikolas Kapusňák (8. C), Karolína Skrzyžalová (8. B), Viktorie Ontkocová (8. B), Julie Budinská (8. D) a Anna Chalupová (8. D) dosáhla na 5. místo, pouhé tři desetiny sekundy za 3. místem.

I přesto, že jsme nedosáhli svých vysněných cílů, jsme zjistili, že i když se nedaří a provází nás smůla, neznamená to konec, ale nové výzvy.

Tereza Varyšová a Tomáš Franta


Podobné aktuality

V badmintonu opět na bedně
V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes.. více
Čtyři badmintonové medaile pro naši školu
Naše škola ve spolupráci se SVČ a SK Badminton Boreček dnes uspořádala okresní kolo badmintonového turnaje pro 6. a 7... více
Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin
Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, .. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den