Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školního kola postoupili do okresu za 1. třídu Januš Eliáš a Barbora Křížková, za 2. třídu Vojtěch Černín a Berenika Moravcová, za 3. třídu Jan Křížek Jan a Anna Kološová a za 4. třídu František Němec a Justýna Mrůzková.

Soutěž sestávala z jízdy zručnosti a znalosti dopravních testů. Bodovali naši čtvrťáčci, když si vybojovali krásné 3. místo.

Karin Porubčanská

Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více
Školní e-shop opět spuštěn