Naši sudokáři čtvrtí v republice

Ve středu tým našich žáků ve složení Dominik Kořistka, Vojtěch Hejátko a Samuel Doležel absolvoval celostátní finále v sudoku týmů. A náš tým se v nej konkurenci opravdu neztratil. Po prvních dvou kolech se žáci drželi na fantastickém druhém místě a až závěrečná dvě kola je odsunula na nepopulární čtvrtou příčku. Gratulujeme a přejeme všem třem žákům úspěch například na zářijovém Mistrovství republiky.

Mgr. Libuše Kovářová

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD