Mladá chovatelka opět v celostátním kole

Eliška Chmelová (8. D) to v okresním kole Soutěže chovatelské dovednosti mládeže v oboru psi všem ukázala. S přehledem zvítězila a tak jako v minulém roce postupuje do celostátního kola, které proběhne v srpnu. „Před samotnou soutěží Eliška vypracovala odbornou práci na téma chov psa, připravila se na poznávačku i teoretický test,“ přibližuje učitel přírodopisu Vít Lazecký s tím, že před rokem Eliška celostátní kolo vyhrála. „Věříme, že svůj úspěch znovu zopakuje,“ uzavírá Lazecký.

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více