Mladá chovatelka opět v celostátním kole

Eliška Chmelová (8. D) to v okresním kole Soutěže chovatelské dovednosti mládeže v oboru psi všem ukázala. S přehledem zvítězila a tak jako v minulém roce postupuje do celostátního kola, které proběhne v srpnu. „Před samotnou soutěží Eliška vypracovala odbornou práci na téma chov psa, připravila se na poznávačku i teoretický test,“ přibližuje učitel přírodopisu Vít Lazecký s tím, že před rokem Eliška celostátní kolo vyhrála. „Věříme, že svůj úspěch znovu zopakuje,“ uzavírá Lazecký.

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku
Nejúspěšnější žáci základních škol byli dnes oceněni na opavské Hlásce. Za naši školu byla letos nominována Eliška Chm.. více