Mladá chovatelka čtvrtá v republice

Naše žákyně Eliška Chmelová (9. D) postoupila do celostátního kola 55. ročníku Soutěže mladých chovatelů, které se konalo od 2. do 6. srpna ve Střední škole zemědělské a zahradnické v Olomouci. Eliška získala v oboru psi krásné 4. místo.  V soutěži musela před komisí obhajovat svou písemnou práci (v rozsahu menší diplomové práce), absolvovat test z teoretických znalostí plemen psů, anatomie, chovu atd. a také poznávačku psů. Eliška nejen soutěžila, ale také se účastnila doprovodného programu v podobě přednášek, exkurzí a návštěvy zoo.

Mgr. Vít Lazecký

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku