Míříme na krajské kolo soutěže Finanční gramotnost

Do krajského kola letošního 13. ročníku soutěže Finanční gramotnost, do níž je zapojeno celkem 800 škol, míří trojice našich žáků – Dorota Hýlová, Karel Klement a Radka Konečná. Zdolat přitom museli jak školní kolo, přičemž se stali jeho nejlepšími řešiteli, tak kolo okresní. V něj již jako tříčlenný tým pro sebe urvali hned první místo a logický postup do kola dalšího. V kraji na naše žáky čeká případová studie na téma rodinný rozpočet. Budeme jim držet pěsti!


Podobné aktuality

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Naši sudokáři čtvrtí v republice
Ve středu tým našich žáků ve složení Dominik Kořistka, Vojtěch Hejátko a Samuel Doležel absolvoval celostátní finále v.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den