Míříme na krajské kolo soutěže Finanční gramotnost

Do krajského kola letošního 13. ročníku soutěže Finanční gramotnost, do níž je zapojeno celkem 800 škol, míří trojice našich žáků – Dorota Hýlová, Karel Klement a Radka Konečná. Zdolat přitom museli jak školní kolo, přičemž se stali jeho nejlepšími řešiteli, tak kolo okresní. V něj již jako tříčlenný tým pro sebe urvali hned první místo a logický postup do kola dalšího. V kraji na naše žáky čeká případová studie na téma rodinný rozpočet. Budeme jim držet pěsti!


Podobné aktuality

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku
Nejúspěšnější žáci základních škol byli dnes oceněni na opavské Hlásce. Za naši školu byla letos nominována Eliška Chm.. více
V přehazované postupujeme do okresního kola
Ve čtvrtek 15. února proběhla okrsková kola v přehazované smíšených družstev žáků pro I. stupeň ZŠ. Našemu týmu složen.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den