Medaile nám unikla mezi prsty

Ve středu 10. května žáci nižšího stupně bojovali v krajském kole Štafetového poháru, které se konalo na Tyršově stadionu v Opavě. Pouhé dvě sekundy rozhodly v neprospěch našich běžců, kteří v kraji nakonec vybojovali čtvrté místo. Hořkou chuť „bramborové medaile“ pocítili všichni zástupci našeho týmu. I přes velké zklamání všech běžců a slzy smutku bychom rádi vyzvedli úžasnou, sportovní a kamarádskou atmosféru, kterou naši běžci v průběhu závodu vytvářeli. Nesmíme opomenout také výborné sportovní výkony, odhodlání a maximální nasazeních všech členů. Čtvrté místo v kraji je výborný výsledek a velká motivace pro následující roky. Děkujeme všem sportovcům za skvělou reprezentaci školy a spřáteleným školám za zapůjčení treter.

Mgr. Veronika Lubeníková a Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

Fotbalisté vybojovali stříbro
Dne 30. května se uskutečnil fotbalový turnaj školních družin okresu Opava, který pořádala ŠD Otická. Turnaj proběhl n.. více
Mladá chovatelka opět v celostátním kole
Eliška Chmelová (8. D) to v okresním kole Soutěže chovatelské dovednosti mládeže v oboru psi všem ukázala. S .. více
Úspěšný žák exceloval v mateřštině
Olympiáda z českého jazyka je specifická disciplína. Sestává z řešení jazykových zapeklitostí a z tvorby psaného textu.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den