Máme úspěšné stavitele LEGO

Středisko volného času Opava pořádalo v minulých měsících již 4. ročník LEGO stavitelské soutěže 100+1 modelů aneb Brána do světa fantazie a hraní. A našim žákům se rozhodně dařilo.

Ve věkové skupině stavitelé do 9 let získal v kategorii originál LEGO stavebnice 2. místo Ondřej Voves (3. A) za Raketoplán a v kategorii LEGO vlastní konstrukce 3. místo Berenika Moravcová (2. B) za svůj Hotel Příroda.

Ve věkové skupině stavitelé od 10 let si v kategorii k výročí 800 let města Opava 2. místo vybojoval Vojtěch Kološ (9. A) za Orlici a 3. místo za svou Hlásku Sebastian Branž (7. A). Martin Voves (5. A) a jeho Thanosova rukavice skončil v kategorii originál LEGO stavebnice třetí. Antonín Kološ (7. A) se stavbou Robot vs. člověk pak obsadil v kategorii LEGO vlastní konstrukce 2. místo.

Všichni ocenění obdrželi od SVČ poukázky do hračkářství Dráčik třeba na nákup další stavebnice LEGO.

Mgr. Petra Moravcová

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Stříbro z atletického čtyřboje