Máme nejlepší biatlonisty v Opavě

Páteční dopoledne patřilo biatlonu. 18 žáků z vyššího stupně se dnes účastnilo biatlonových závodů. Sportovci se museli poprat s běžeckou tratí 3 x 300 m a se střelbou vleže z laserové zbraně na terč. Do závodu se zapojilo 50 týmů s celkovým počtem 150 závodníků. Bezkonkurenčním vítězem se stala trojice borců ze 7. C, konkrétně Jakub Fuchsík, Karel Klement a Tobiáš Polouček, která si časem 5:42 zajistila vítězství nejen ve své kategorii, ale stala se také nejlepším týmem celých závodů a vybojovala pro naši školu putovní pohár. Jako jediným se podařilo projít závodem bez jediného trestného kola. Výborně se také dařilo trojici dívek ze 7. C  Radka Konečná, Terka Lhotská a Lucka Čermínová, kterým medaile unikla o jeden nevydařený zásah do terče. Všem sportovcům děkuji za reprezentaci školy a příjemně strávené dopoledne.

Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více
Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den