Máme nejlepší biatlonisty v Opavě

Páteční dopoledne patřilo biatlonu. 18 žáků z vyššího stupně se dnes účastnilo biatlonových závodů. Sportovci se museli poprat s běžeckou tratí 3 x 300 m a se střelbou vleže z laserové zbraně na terč. Do závodu se zapojilo 50 týmů s celkovým počtem 150 závodníků. Bezkonkurenčním vítězem se stala trojice borců ze 7. C, konkrétně Jakub Fuchsík, Karel Klement a Tobiáš Polouček, která si časem 5:42 zajistila vítězství nejen ve své kategorii, ale stala se také nejlepším týmem celých závodů a vybojovala pro naši školu putovní pohár. Jako jediným se podařilo projít závodem bez jediného trestného kola. Výborně se také dařilo trojici dívek ze 7. C  Radka Konečná, Terka Lhotská a Lucka Čermínová, kterým medaile unikla o jeden nevydařený zásah do terče. Všem sportovcům děkuji za reprezentaci školy a příjemně strávené dopoledne.

Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

Kreslím, kreslíš, kreslíme
Naši talentovaní výtvarníci se i v letošním roce účastnili výtvarné soutěže na SŠPU v Opavě pod názvem "Kreslím, kresl.. více
Potřetí na Geošifře a potřetí na bedně
Ve čtvrtek 12. října jsme se již potřetí zúčastnili soutěže Geošifra na SPŠ stavební Opava. Za naši školu se letos pre.. více
Bronz v soutěži Zvíře není věc
Zvíře není věc je výtvarná soutěž, již každý rok vyhlašuje Hankův dům ve Dvoře Králové nad Labem. Soutěž apeluje na vz.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den