Máme nejlepší biatlonisty v Opavě

Páteční dopoledne patřilo biatlonu. 18 žáků z vyššího stupně se dnes účastnilo biatlonových závodů. Sportovci se museli poprat s běžeckou tratí 3 x 300 m a se střelbou vleže z laserové zbraně na terč. Do závodu se zapojilo 50 týmů s celkovým počtem 150 závodníků. Bezkonkurenčním vítězem se stala trojice borců ze 7. C, konkrétně Jakub Fuchsík, Karel Klement a Tobiáš Polouček, která si časem 5:42 zajistila vítězství nejen ve své kategorii, ale stala se také nejlepším týmem celých závodů a vybojovala pro naši školu putovní pohár. Jako jediným se podařilo projít závodem bez jediného trestného kola. Výborně se také dařilo trojici dívek ze 7. C  Radka Konečná, Terka Lhotská a Lucka Čermínová, kterým medaile unikla o jeden nevydařený zásah do terče. Všem sportovcům děkuji za reprezentaci školy a příjemně strávené dopoledne.

Mgr. Olga Hromadová

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Stříbro z atletického čtyřboje