Máme nejlepší biatlonisty v Opavě

Páteční dopoledne patřilo biatlonu. 18 žáků z vyššího stupně se dnes účastnilo biatlonových závodů. Sportovci se museli poprat s běžeckou tratí 3 x 300 m a se střelbou vleže z laserové zbraně na terč. Do závodu se zapojilo 50 týmů s celkovým počtem 150 závodníků. Bezkonkurenčním vítězem se stala trojice borců ze 7. C, konkrétně Jakub Fuchsík, Karel Klement a Tobiáš Polouček, která si časem 5:42 zajistila vítězství nejen ve své kategorii, ale stala se také nejlepším týmem celých závodů a vybojovala pro naši školu putovní pohár. Jako jediným se podařilo projít závodem bez jediného trestného kola. Výborně se také dařilo trojici dívek ze 7. C  Radka Konečná, Terka Lhotská a Lucka Čermínová, kterým medaile unikla o jeden nevydařený zásah do terče. Všem sportovcům děkuji za reprezentaci školy a příjemně strávené dopoledne.

Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

V badmintonu opět na bedně
V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes.. více
Čtyři badmintonové medaile pro naši školu
Naše škola ve spolupráci se SVČ a SK Badminton Boreček dnes uspořádala okresní kolo badmintonového turnaje pro 6. a 7... více
Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin
Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, .. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den