Lukáš a Petr na Ostravské univerzitě

Co tam dělali? Pátek 20. ledna si zpříjemnili chemií. Měli možnost se ve zdejších laboratořích stát kriminalisty a vyzkoušet si jejich metody odhalování pachatele. Zkoušeli zachytit nejlepší okamžiky chemických pokusů svými mobily. Stali se zvídavými chemiky, kteří díky průběhu reakcí mohli určit neznámé látky. A mohli si měřením ověřit, jak kvalitní je UV-filtr jejich slunečních brýlí. Zároveň jejich bádání bylo hodnoceno jako soutěž, ve které se kluci rozhodně neztratili.

Mgr. Karin Krejčí


Podobné aktuality

V badmintonu opět na bedně
V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes.. více
Čtyři badmintonové medaile pro naši školu
Naše škola ve spolupráci se SVČ a SK Badminton Boreček dnes uspořádala okresní kolo badmintonového turnaje pro 6. a 7... více
Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin
Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, .. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den