Literární Okno do budoucnosti

Okno do budoucnosti. Toto téma letošního již 13. ročníku literární soutěže Ulity Blansko přineslo osmačce Anně Fajkusové v kategorii žáků 2. stupně ZŠ 3. místo, a to za povídku Záhadný deník. Slavnostní vyhodnocení soutěže, kterého se bronzová spisovatelka nemohla osobně zúčastnit, proběhlo na konci března v Blansku. O cenu a diplom však Anička nepřišla, byly jí zaslány na adresu školy. Nejedná se přitom o Aniččinu první literární cenu, v minulém školním roce získala za svou báseň Domov 2. místo v celorepublikovém klání Neratovice žijí.