Kreslím, kreslíš, kreslíme

Naši talentovaní výtvarníci se i v letošním roce účastnili výtvarné soutěže na SŠPU v Opavě pod názvem „Kreslím, kreslíš, kreslíme“, kde měli šanci porovnat své „výkony“ s ostatními v kresbě portrétů a postav. Soutěž probíhala v tělocvičně opavské Střední školy průmyslové a umělecké ve středu 25. října a zúčastnila se jí zhruba stovka horlivých nadšenců z Opavy a okolí. V obrovské konkurenci si Sofie Nora Šemeláková ze 6. C vykreslila 3. místo v II. kategorii a Běta Binarová z 9. C ve III. kategorii čestné uznání. Srdečně jim k úspěchu gratulujeme.

Mgr. T. Břečková


Podobné aktuality

Potřetí na Geošifře a potřetí na bedně
Ve čtvrtek 12. října jsme se již potřetí zúčastnili soutěže Geošifra na SPŠ stavební Opava. Za naši školu se letos pre.. více
Bronz v soutěži Zvíře není věc
Zvíře není věc je výtvarná soutěž, již každý rok vyhlašuje Hankův dům ve Dvoře Králové nad Labem. Soutěž apeluje na vz.. více
Stužkonoska přiletěla se dvěma stříbry
Letošní ročník Stužkonosky modré se uskutečnil 26. září v Sále purkmistrů Obecního domu. Do soutěže 6 základních škol .. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den