Helena Zmatlíková dětem

Jak vzniká kniha a kdo se na její tvorbě podílí? Na otázky o vzniku knih a vlastních zkušenostech se psaním nám odpovídala autorka mnoha dětských knih Zuzana Pospíšilová. Možnost besedy s autorkou měla třída 1. B jako odměnu, kterou naši žáčci získali díky účasti ve tříměsíční soutěži Helena Zmatlíková dětem. Tu pořádala Knihovna Petra Bezruče v Opavě. Příjemné dopoledne jsme si užili a určitě se zapojíme do dalších soutěží.
Mgr. Lenka Smolková

Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více