Družina si vytančila bronz

Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v pohybových skladbách. Soutěž se konala v ZŠ Opava-Komárov a zúčastnilo se jí 10 škol. Naše děvčátka Eliška Vítečková, Eliška Grygarová z 1. B, Nikol Hlaváčová, Emma Montagová, Amálie Kaštovská z 3. A, Julie Kubná, Amálie Moravcová ze 4. A a Barbora Melicharková z 5. B bojovala ze všech sil a tímto jim ještě jednou moc děkuji za reprezentaci naší školy.
Lucie Svobodová


Podobné aktuality

Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Školní e-shop opět spuštěn
Vážení rodiče, žáci současní i minulí, přátelé školy, v termínu od 7. 5. do 21. 5. 2024 bude opět spuštěn školní e-.. více
Okresní soutěž v plavání
Ve čtvrtek 11. dubna proběhl 10. ročník okresní soutěže v plavání, kterou pořádala naše škola ve spolupráci se ŠD Vrch.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den