Druzí ve Štafetovém poháru

V pátek dopoledne 28. dubna jsme se zapojili do Štafetového poháru pro I. stupeň ZŠ. Krásné počasí, skvělé vyladěná forma, pozitivní atmosféra, radost, úsměv a slzy dojetí, tak by se dala shrnout dnešní běžecká soutěž. A jak to dopadlo? Nádherné 2. místo v okrese a postup na kraj, který se uskuteční 10. května opět v Opavě na Tyršově stadionu. Děkuji všem sportovcům za fantastickou reprezentaci naší školy a rodičům za podporu a fandění. Na okresní kolo se těší Mgr. Veronika Lubeníková a Mgr. Olga Hromadová.


Podobné aktuality

Fotbalisté vybojovali stříbro
Dne 30. května se uskutečnil fotbalový turnaj školních družin okresu Opava, který pořádala ŠD Otická. Turnaj proběhl n.. více
Mladá chovatelka opět v celostátním kole
Eliška Chmelová (8. D) to v okresním kole Soutěže chovatelské dovednosti mládeže v oboru psi všem ukázala. S .. více
Úspěšný žák exceloval v mateřštině
Olympiáda z českého jazyka je specifická disciplína. Sestává z řešení jazykových zapeklitostí a z tvorby psaného textu.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den