Druzí ve Štafetovém poháru

V pátek dopoledne 28. dubna jsme se zapojili do Štafetového poháru pro I. stupeň ZŠ. Krásné počasí, skvělé vyladěná forma, pozitivní atmosféra, radost, úsměv a slzy dojetí, tak by se dala shrnout dnešní běžecká soutěž. A jak to dopadlo? Nádherné 2. místo v okrese a postup na kraj, který se uskuteční 10. května opět v Opavě na Tyršově stadionu. Děkuji všem sportovcům za fantastickou reprezentaci naší školy a rodičům za podporu a fandění. Na okresní kolo se těší Mgr. Veronika Lubeníková a Mgr. Olga Hromadová.


Podobné aktuality

Kreslím, kreslíš, kreslíme
Naši talentovaní výtvarníci se i v letošním roce účastnili výtvarné soutěže na SŠPU v Opavě pod názvem "Kreslím, kresl.. více
Potřetí na Geošifře a potřetí na bedně
Ve čtvrtek 12. října jsme se již potřetí zúčastnili soutěže Geošifra na SPŠ stavební Opava. Za naši školu se letos pre.. více
Bronz v soutěži Zvíře není věc
Zvíře není věc je výtvarná soutěž, již každý rok vyhlašuje Hankův dům ve Dvoře Králové nad Labem. Soutěž apeluje na vz.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den