Druzí ve Štafetovém poháru

V pátek dopoledne 28. dubna jsme se zapojili do Štafetového poháru pro I. stupeň ZŠ. Krásné počasí, skvělé vyladěná forma, pozitivní atmosféra, radost, úsměv a slzy dojetí, tak by se dala shrnout dnešní běžecká soutěž. A jak to dopadlo? Nádherné 2. místo v okrese a postup na kraj, který se uskuteční 10. května opět v Opavě na Tyršově stadionu. Děkuji všem sportovcům za fantastickou reprezentaci naší školy a rodičům za podporu a fandění. Na okresní kolo se těší Mgr. Veronika Lubeníková a Mgr. Olga Hromadová.

Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Turnaj deskových her